Lista aktualności Lista aktualności

KONKURS FOTOGRAFICZNY PT. „MÓJ KARMNIK”

Nadleśnictwo Pisz serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Mój karmnik”.

Zbliżająca się zima to doskonały czas do obserwacji ptaków, którym zimą trzeba pomagać. Jeśli posiadasz przy domu karmnik i regularnie dokarmiasz naszych skrzydlatych przyjaciół - zrób im zdjęcie. Wygra najciekawsze z łasuchami, które go odwiedzają.

Celem naszego konkursu jest kształcenie postaw proekologicznych, rozwijanie umiejętności i obserwacji świata, uwrażliwienie na dokarmianie ptaków zimą oraz poznanie różnych gatunków ptaków, które odwiedzają nasze karmniki .

Przystąpienie do konkursu następuje przez zgłoszenie fotografii (1 zdjęcie w formacie jpg) drogą elektroniczną na adres e-mail: klaudia.bytner@bialystok.lasy.gov.pl z dołączoną informacją: imię i nazwisko oraz wiek uczestnika.

Prosimy, nie przysyłajcie fotomontaży i zdjęć, które nie należą do was. Nie będziemy też uwzględniać prac, które nie odpowiadają tematowi konkursu.

Prace będą oceniane w poniższych kategoriach wiekowych:

· do 9 lat

· 10 – 12 lat

· 13 – 15 lat

· 16 – 18 lat

· 19+

Przyznane zostaną drobne nagrody rzeczowe za zajęcie miejsc od 1 do 3 w każdej grupie wiekowej.

Termin nadsyłania prac – do 25 stycznia 2021 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie Nadleśnictwa Pisz oraz na facebooku do dnia 29 stycznia 2021 r., a nagrody zostaną wysłane pocztą.

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Mamy dla Ciebie kilka informacji, z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

W przypadku osób niepełnoletnich zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób. Fotografie pozostają do dyspozycji organizatora, wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich ewentualną publikację, a także na publikację imienia, nazwiska oraz wieku. Twój adres e-mail, nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż do kontaktu z Tobą w przypadku Twojej wygranej. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem klaudia.bytner@bialystok.lasy.gov.pl lub pod nr. tel. 697 201 073.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia !!! smiley

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres klaudia.bytner@bialystok.lasy.gov.pl