Lista aktualności Lista aktualności

KONKURS INTERNETOWY „WIOSNA ZA OKNEM” #zostańwdomu

Nadleśnictwo Pisz serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie internetowym pt. „WIOSNA ZA OKNEM”

Co trzeba zrobić ?

W ramach konkursu należy wykonać prace, których głównym tematem będzie wiosna. Mogą to być rysunki, prace malarskie, opowiadania czy wiersze. Wystarczy użyć swojej wyobraźni i obserwować co dzieje się za oknem. Celem naszego konkursu jest rozwijanie zdolności, wrażliwości estetycznej, wyobraźni oraz twórczego myślenia. Swoją pracę proszę sfotografować i przesłać na adres e-mail podany na dole strony.

Prace będą oceniane w 3 kategoriach:

· dzieci w wieku przedszkolnym

· uczniowie klas 1-4 szkoły podstawowej

· uczniowie klas 5-8 szkoły podstawowej

Przyznane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe za zajęcie miejsc od 1 do 3 w każdej grupie wiekowej.

Wszystkie nadesłane prace na bieżąco będą umieszczana na stronie Nadleśnictwa Pisz.

Termin nadsyłania prac - do 17 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 21 kwietnia 2020, a nagrody zostaną wysłane pocztą.

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Mamy dla Ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w konkursowej galerii oraz na stronie Nadleśnictwa Pisz. Zbieramy i prosimy Cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z Tobą w przypadku Twojej wygranej. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem klaudia.bytner@bialystok.lasy.gov.pl lub pod nr. tel. 697 201 073.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia !!! smiley

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres klaudia.bytner@bialystok.lasy.gov.pl