Lista aktualności Lista aktualności

Razem zmieniamy świat na lepsze!

Grudzień to czas oczekiwania na najwspanialszy okres w roku, świąteczną atmosferę czuć wszędzie. Jednak grudzień to nie tylko zapach choinki, mandarynek i pieczonych pierników, to także magiczny moment w którym ludzie mobilizują się do większych i mniejszych gestów dobroci. To czas, w którym chętniej pomagamy dzieląc się tym co mamy, dlatego również i w tym roku pracownicy Nadleśnictwa Pisz dołączyli do tysięcy osób, które wsparły akcję Szlachetna Paczka.

Od 2000 r. realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA ogólnopolski projekt SZLACHETNEJ PACZKI łączy działania osób niosących pomoc ludziom w trudnej sytuacji materialnej. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i darczyńców przed Świętami, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Nadleśnictwo wsparło rodzinę w której Pani Katarzyna samotnie wychowuje czwórkę małoletnich dzieci. W paczce znalazły się najpotrzebniejsze rzeczy takie jak: żywność, odzież, garnki, środki czystości, a także kuchenka gazowa oraz prezenty-niespodzianki.

Mamy nadzieję, że  nasz  wkład w akcję sprawi radość rodzinie i pozwoli na przeżycie niezapomnianych Świąt Narodzenia Pańskiego.