Lista aktualności Lista aktualności

RODZINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Nadleśnictwo Pisz serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „NAJPIĘKNIEJSZY JESIENNY LIŚĆ”.

Co trzeba zrobić ?

W ramach konkursu chcemy abyście spróbowali uchwycić na zdjęciach przepiękne barwy jesiennych liści podczas spaceru po lesie, w parku, czy we własnym ogródku. Głównym celem naszego konkursu jest rozwijanie umiejętności obserwacji świata, zaszczepianie i rozwijanie pasji fotograficznej, a także uwrażliwienie na odbiór środowiska naturalnego w zakresie estetycznym i ekologicznym.

Przystąpienie do konkursu następuje przez zgłoszenie fotografii (1 zdjęcie w formacie jpg) drogą elektroniczną na adres e-mail: klaudia.bytner@bialystok.lasy.gov.pl z dołączoną informacją: imię i nazwisko oraz wiek uczestnika.

Prosimy, nie przysyłajcie fotomontaży i zdjęć, które nie należą do was. Nie będziemy też uwzględniać prac, które nie odpowiadają tematowi konkursu.

Prace będą oceniane w poniższych kategoriach wiekowych:

· do 9 lat

· 10 – 12 lat

· 13 15 lat

· 16 – 18 lat

· 19+

Przyznane zostaną drobne nagrody rzeczowe za zajęcie miejsc od 1 do 3 w każdej grupie wiekowej.

Termin nadsyłania prac - do 9 listopada 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 13 listopada 2020, a nagrody zostaną wysłane pocztą.

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Mamy dla Ciebie kilka informacji, z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

W przypadku osób niepełnoletnich zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zdjęcia konkursowe wyrażasz zgodę na ewentualne wykorzystanie ich w konkursowej galerii , a także zgadzasz się na publikację imienia, nazwiska oraz wieku. Twój adres e-mail, nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż do kontaktu z Tobą w przypadku Twojej wygranej. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem klaudia.bytner@bialystok.lasy.gov.pl lub pod nr. tel. 697 201 073.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia !!! smiley

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres klaudia.bytner@bialystok.lasy.gov.pl